Hlavní Ocenění Vítězové cen 2021 Grammy Awards: Zobrazit celý seznam

Vítězové cen 2021 Grammy Awards: Zobrazit celý seznam

Ceny Grammy za rok 2021, které pořádá Trevor Noah, se dnes večer oficiálně rozběhly v Los Angeles a prakticky streamují po celé zemi.

V letošním roce vede Beyoncé devíti nominací a stala se tak druhým nejvíce nominovaným činem v historii Grammy s celkovým počtem 79 nominací. V současné době je svázána s Paulem McCartneym.



Mezi další letošní nominované osobnosti patří Taylor Swift, Roddy Rich, Dua Lipa a BTS, kteří jsou nominováni na svou vůbec první Grammy v kategorii Nejlepší výkon skupiny pop / duo.

63. cena Grammy bude vysílána na CBS.

Zůstaňte naladěni, když dnes večer aktualizujeme seznam vítězů, když se ceny 2021 Grammy Awards objeví v 20:00 ET. Prozatím si prohlédněte všechny letošní a apossované kandidáty níže.



ALBUM ROKU
Zvíře , Jhené Aiko
Black Pumas (Deluxe Edition) , Black Pumas
Každodenní život , Coldplay
Djesse sv. 3 Jacob Collier
Ženy v hudbě Pt. III , HAIM
Budoucí nostalgie , Dua Lipa
Hollywood a aposs Krvácení , Post Malone
VÍTĚZ: Folklór , Taylor Swift

ZÁZNAM ROKU
'Black Parade' - Beyoncé
„Barvy“ - černé pumy
'Rockstar' - DaBaby Díky Roddymu Ricchovi
'Say So' - Doja Cat
VÍTĚZ: „Všechno, co jsem chtěl“ - Billie Eilish
„Don & apost Start Now“ - Dua Lipa
„Kruhy“ - Post Malone
'Savage' - Megan Thee Stallion Featuring Beyoncé

obsazení mostu do terabithie

PÍSNICE ROKU
'Black Parade' - Beyonce
'The Box' - Roddy Ricch
'Cardigan' - Taylor Swift
„Kruhy“ - Post Malone
„Don & apost Start Now“ - Dua Lipa
„Všechno, co jsem chtěl“ - Billie Eilish
VÍTĚZ: „I Can & apost Breathe“ - H.E.R.
'If the World Ending' - JP Saxe Featuring Julia Michaels



NEJLEPŠÍ NOVÝ UMĚLEC
Ingrid Andressová
Phoebe Bridgers
Chika
Noah Cyrus
D Kouř
Doja Cat
Kaytranada
VÍTĚZ: Hřebec Megan Thee

NEJLEPŠÍ POP SOLO VÝKON
'Mňam' - Justin Bieber
'Say So' - Doja Cat
„Všechno, co jsem chtěl“ - Billie Eilish
„Don & apost Start Now“ - Dua Lipa
VÍTĚZ: „Melounový cukr“ - Harry Styles
'Cardigan' - Taylor Swift

NEJLEPŠÍ POP DUO / SKUPINOVÝ VÝKON
'Un Dia (One Day) - J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny & Tainy
'Intention' - Justin Bieber Featuring Quavo
'Dynamit' - BTS
VÍTĚZ: „Rain on Me“ - Lady Gaga s Arianou Grande
'Exile' - Taylor Swift Featuring Bon Iver

NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ POP VOCÁLNÍ ALBUM
Modrý deštník , (Burt Bacharach &) Daniel Tashian
True Love: Oslava Colea Portera Harry Connick, Jr.
VÍTĚZ: Americký standard , James Taylor
Postupujte podle pravidel , Rufus Wainwright
Jitka , Renée Zellweger

NEJLEPŠÍ POP VOCÁLNÍ ALBUM
Změny , Justin Bieber
Chromatica Lady Gaga
VÍTĚZ: Budoucí nostalgie , Dua Lipa
Jemná čára Harry Styles
Folklór , Taylor Swift

NEJLEPŠÍ TANEČNÍ ZÁZNAM
'On My Mind' - Diplo & SIDEPIECE
„My High“ - zveřejnění představující Aminé a Slowthai
'The Difference' - Flume Featuring Toro y Moi
„Oba“ - Jayda G.
VÍTĚZ: '10% '- Kaytranada Díky Kali Uchis

NEJLEPŠÍ TANEC / ELEKTRONICKÝ ALBUM
Kick I Ark
Planet & Aposs Mad , Baauere
Energie , Zveřejnění
VÍTĚZ: Bubba , Kaytranada
Dobrá víra , Vyrobeno na

NEJLEPŠÍ SOUČASNÝ INSTRUMENTÁLNÍ ALBUM
Axiom , Christian Scott a Tunde Adjuah
Chronology of a Dream: Live at the Village Vanguard , Jon Batiste
Jeďte po schodech , Černé housle
americký Grégoire Maret, Romain Collin a Bill Frisell
VÍTĚZ: Živě v Royal Albert Hall Snarky Puppy

NEJLEPŠÍ ROCKOVÝ VÝKON
VÍTĚZ: 'Shameika' - Fiona Apple
„Ne“ - velký zloděj
„Kjóto“ - Phoebe Bridgers
„Kroky“ - HAIM
'Zůstaňte nahoře' - Brittany Howard
„Denní světlo“ - Grace Potterová

NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ VIDEO
VÍTĚZ: 'Brown Skin Girl' - Beyoncé

'Life Is Good' - Future Featuring Drake
„Uzamčení“ - Anderson. Paak
„Zbožňuji tě“ - Harry Styles
'Goliath' - Woodkid

NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ FILM
Beastie Boys Story , Beastie Boys
Black Is King , Beyoncé
We Freestyle Love Supreme , Freestyle Love Supreme
VÍTĚZ: Linda Ronstadt: The Sound of My Voice , Linda Ronstadt
Ta malá skupina Ol & apos z Texasu , ZZTop

NEJLEPŠÍ KOVOVÝ VÝKON
VÍTĚZ: 'Bum-Rush' - Body Count

'Underern' - Code Orange
'In-Between' - v tomto okamžiku
'Bloodmoney' - mák
„Executioner & aposs Tax (Swing of the Axe) - Live“ - Power Trip

NEJLEPŠÍ ROCKOVÁ PÍSNĚ
„Kjóto“ - Phoebe Bridgers
„Lost in Yesterday“ - Tame Impala
„Ne“ - velký zloděj
'Shameika' - Fiona Apple
VÍTĚZ: „Zůstaňte nahoře“ - Brittany Howard

NEJLEPŠÍ ROCKOVÝ ALBUM
Hero & aposs Death , Fontány D.C.
Kiwanuka , Michael Kiwanuka
Denní světlo Grace Potterová
Sound & Fury , Sturgill Simpson
VÍTĚZ: The New Abnormal , Tahy

NEJLEPŠÍ ALTERNATIVNÍ HUDEBNÍ ALBUM
VÍTĚZ: Načtěte řezače šroubů , Fiona Apple
Hyperprostor Beck
Punisher , Phoebe Bridgers
James Brittany Howard
Pomalý spěch , Tame Impala

NEJLEPŠÍ VÝKON R & B
'Lightning & Thunder' - Jhené Aiko Featuring John Legend
VÍTĚZ: 'Black Parade' - Beyoncé
'All I Need' - Jacob Collier Featuring Mahalia & Ty Dolla $ ign
'Kozí hlava' - Brittany Howard
'See Me' - Emily King

NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ VÝKON R & B
'Sit on Down' - The Baylor Project Featuring Jean Baylor & Marcus Baylor
„Zajímalo by mě, co si o mně myslí“ - Chloe X Halle
„Let Me Go“ - Mykal Kilgore
VÍTĚZ: „Cokoli pro vás“ - Ledisi
„Vzdálenost“ - Yebba

NEJLEPŠÍ R & B skladba
VÍTĚZ: Better Than I Imagine - Robert Glasper Featuring H.E.R. & Meshell Ndegeocello

'Black Parade' - Beyoncé
'Collide' - Tiana Major9 & EARTHGANG
„Udělejte to“ - Chloe X Halle
'Slow Down' - Skip Marley & H.E.R.

NEJLEPŠÍ PROGRESIVNÍ ALBUM R & B.
Zvíře , Jhené Aiko
Bezbožná hodina , Chloe X Halle
Svobodní občané , Státní příslušníci zdarma
F ** k Yo Feelings , Robert Glasper
VÍTĚZ: Je to to, co to je , Thundercat

NEJLEPŠÍ ALBUM R&B
Happy 2 Buďte tady , Ant Clemons
Udělejte si čas , Dát na
Cítit lásku / d , Luke James
VÍTĚZ: Větší láska , John Legend
Všichni povstaňte Gregory Porter

NEJLEPŠÍ RAP VÝKON
'Deep Reverence' - Big Sean představovat Nipsey Hussle
„Bop“ - DaBaby
„What & aposs Poppin“ - Jack Harlow
'The Bigger Picture' - Lil Baby
VÍTĚZ: „Savage“ - hřebec Megan Thee s Beyoncé
'Dior' - Pop Smoke

NEJLEPŠÍ MELODICKÝ VÝKON RAP
'Rockstar' - DaBaby Díky Roddymu Ricchovi
'Laugh Now, Cry Later' - Drake představovat Lil Durk
VÍTĚZ: „Uzamčení“ - Anderson .Paak
'The Box' - Roddy Ricch
„Nejvyšší v místnosti“ - Travis Scott

NEJLEPŠÍ RAPOVÁ PÍSNĚ
'The Bigger Picture' - Lil Baby
'The Box' - Roddy Rich
'Laugh Now, Cry Later' - Drake představovat Lil Durk
'Rockstar' - DaBaby Díky Roddymu Ricchovi
VÍTĚZ: Savage - Megan Thee Stallion Featuring Beyoncé)

NEJLEPŠÍ RAP ALBUM
Černé návyky , D Kouř
Alfréd , Freddie Gibbs & The Alchemist
Písemné svědectví Jay Electronica
VÍTĚZ: King & aposs Disease „V
Alegorie , Royce da 5 & 9 '

NEJLEPŠÍ ZEMĚ SOLO VÝKON
„Stick That in Your Country Song“ - Eric Church
„Kdo si myslel, že jsem“ - Brandy Clark
VÍTĚZ: 'When My Amy Prays' - Vince Gill
„Black Like Me“ - Mickey Guyton
'Bluebird' - Miranda Lambert

NEJLEPŠÍ ZEMĚ / DUO VÝKONNOST SKUPINY
'All Night' - Brothers Osborne
VÍTĚZ: 10 000 hodin - Dan + Shay a Justin Bieber
„Oceán“ - Lady A
„Cukrový kabát“ - Malé velké město
„Někteří lidé ano“ - Old Dominion

NEJLEPŠÍ ZEMĚ PÍSNĚ
'Bluebird' - Miranda Lambert
„Kosti“ - Maren Morris
VÍTĚZ: Přeplněný stůl - Highwomen
„More Hearts Than Mine“ - Ingrid Andress
„Někteří lidé ano“ - Old Dominion

NEJLEPŠÍ ALBUM ZEMĚ
Lady Like , Ingrid Andressová
Váš život je záznam , Brandy Clarková
VÍTĚZ: Zástupný znak , Miranda Lambert
Setmění , Malé velké město
Nikdy nebude , Ashley McBryde

NEJLEPŠÍ NOVÝ VĚK ALBUM
Písně z Bardo Laurie Anderson, Tenzin Choegyal a Jesse Paris Smith
Obvod Priya Darshini
Beztvarý , Superpozice
VÍTĚZ: Další příběhy o kytarách Jim 'Kimo' West
Meditace , Cory Wong a Jon Batiste

NEJLEPŠÍ ZLEPŠENÉ JAZZ SOLO
'Guinevere' - Christian Scott a Tunde Adjuah
'Pachamama' - Regina Carter
'Celia' - Gerald Clayton
VÍTĚZ: „All Blues“ - Chick Corea
'Moe Honk' - Joshua Redman

NEJLEPŠÍ JAZZOVÝ VOKÁLNÍ ALBUM
ONA , Thana Alexa
VÍTĚZ: Tajemství jsou nejlepší příběhy , Kurt Elling Díky Danilo Pérez
Moderní předkové , Carmen Lundy
Holy Room: Live at Alte Oper , Somi S frankfurtským rozhlasovým big bandem
Co & spěchat , Kenny Washington

NEJLEPŠÍ PŘÍSTROJOVÉ ALBUM JAZZ
Na výběrovém řízení v každém vybledlém okamžiku Ambrose Akinmusire
Čekající hra , Terri Lyne Carringtonová a sociální věda
Happening: Live at the Village Vanguard Gerald Clayton
VÍTĚZ: Trilogy 2 , Chick Corea, Christian McBride a Brian Blade
Roundagain , Čepel Redman Mehldau McBride

NEJLEPŠÍ VELKÝ JAZZ ENBEMBOVÝ ALBUM
Dialogy o rase Gregg August
MONK & aposestra Hraje John Beasley , John Beasley
Nehmotné mezi , Orrin Evans And The Captain Black Big Band
Písně, které se vám hodně líbí , John Hollenbeck s Theo Bleckmann, Kate McGarry, Gary Versace a frankfurtský rozhlasový big band
VÍTĚZ: Datoví páni , Maria Schneider Orchestra

NEJLEPŠÍ LATINSKÝ JAZZOVÝ ALBUM
Tradice , Afro-peruánský jazzový orchestr
VÍTĚZ: Čtyři otázky Arturo O & aposFarrill & The Afro Latin Jazz Orchestra
Město snů , Chico Pinheiro
Wind And Time - Live at Blue Note Tokyo , Gonzalo Rubalcaba a Aymée Nuviola
Trane & Aposs Delight , Poncho Sanchez

NEJLEPŠÍ VÝKON GOSPEL / PÍSNĚ
„Skvělé je vaše jméno“ - Melvin Crispell III
'Release (Live)' - Ricky Dillard Featuring Tiff Joy
„Come together“ - Rodney „Darkchild“ Jerkins Presents: The Good News
„Won & apost Let Go“ - Travis Greene
VÍTĚZ: „Movin & apos On“ - Jonathan McReynolds a Mali Music

NEJLEPŠÍ SOUČASNÉ KŘESŤANSKÉ Hudební vystoupení / píseň
'The Blessing (Live)' - Kari Jobe, Cody Carnes & Elevation Worship
'Sunday Morning' - Lecrae Featuring Kirk Franklin
„Svatá voda“ - My Království
'Famous For (I Believe)' - Tauren Wells Díky Jenn Johnsonové
VÍTĚZ: „There Is Jesus“ - Zach Williams & Dolly Parton

NEJLEPŠÍ ALBUM GOSPEL
2sekundový vítr: Připraveno , Anthony Brown a skupinová terapie
Můj hold Myron Butler
Sbormistr Ricky Dillard
VÍTĚZ: Evangelium podle PJ , PJ Morton
Kierro , Kierra Sheard

NEJLEPŠÍ SOUČASNÝ KŘESŤANSKÝ HUDEBNÍ ALBUM
Běž k Otci Cody Carnes
Všichni moji nejlepší přátelé , Hillsong Young & Free
Svěcená voda „My Království
Občan nebes Tauren Wells
VÍTĚZ: Ježíš je král , Kanye West

NEJLEPŠÍ ROOTY GOSPEL ALBUM
Krásný den Mark Bishop
20/20 , The Crabb Family
Co Vánoce opravdu znamenají , The Erwins
VÍTĚZ: Oslava Fiska! (150. výročí album) , Fisk Jubilee Singers
Něco krásného Ernie Haase a zvuk podpisu

NEJLEPŠÍ LATINSKÝ POP NEBO MĚSTSKÝ ALBUM
VÍTĚZ: YHLQMDLG , Bad Bunny

Poprvé , Camilo
Stůl pro dva , Kany García
Pauza , Ricky Martin
3:33 , Debut Nova

NEJLEPŠÍ LATINSKÝ ROCK NEBO ALTERNATIVNÍ ALBUM
Budu mít , Bajofondo
Netvor , Mešita
Létání nad Prorocká kultura
VÍTĚZ: Dobytí vesmíru , Fito Paez
Slečno Kolumbie , Lido pepř

NEJLEPŠÍ REGIONÁLNÍ MEXICKÝ HUDEBNÍ ALB (VČETNĚ TEJANA)
Vyrobeno v Mexiku , Alejandro Fernández
Serenáda , Lupita Infante
VÍTĚZ: Píseň pro Mexiko, sv. 1 , Natalia Lafourcade
Tančící Sones a Huapangos s Mariachi Sol De Mexico Jose Hernandez , Mariachi Sol De Mexico De Jose Hernandez
AYAYAY! , Christian Nodal

NEJLEPŠÍ TROPICKÝ LATINSKÝ ALBUM
Moje Tumbao , José Alberto 'The Nightingale'
Nekonečný , Edwin Bonilla
I Keep Singing To Love (Deluxe) , Jorge Celedon a Sergio Luis
VÍTĚZ: 40 „Nika skupina
Vánoční vzpomínky , Victor Manuelle

NEJLEPŠÍ VÝKONNOST AMERICKÝCH ROOTŮ
„Barvy“ - černé pumy
'Deep in Love' - Bonny Light Horseman
'Krátké a sladké' - Brittany Howard
„I & aposll Be Gone“ - Norah Jones a Mavis Staples
VÍTĚZ: „Pamatuji si všechno“ - John Prine

NEJLEPŠÍ AMERICKÉ ROOTS SONG
'Cabin' - Laura Rogers a Lydia Rogers
„Strop na podlahu“ - Sierra Hull & Kai Welch
'Hometown' od Sarah Jarosz
VÍTĚZ: „Pamatuji si všechno“ - Pat McLaughlin a John Prine
„Muž bez duše“ - Tom Overby a Lucinda Williams

NEJLEPŠÍ AMERICKÝ ALBUM
Staré květiny , Courtney Marie Andrews
Podmínky kapitulace , Hiss Golden Messenger
VÍTĚZ: Svět na zemi , Sarah Jarosz
Zlatý , Marcus King
Dobré duše, lepší andělé , Lucinda Williams

NEJLEPŠÍ ALBUM BLUEGRASS
Muž v ohni , Danny Barnes
Žít ve dvou světech, sv. 1 , Thomm Jutz
Zpěvník Severní Karolíny , Strmý kaňon Rangers
VÍTĚZ: Domů , Billy Strings
The John Hartford Fiddle Tune Project, sv. 1 , Různí umělci

NEJLEPŠÍ TRADIČNÍ ALBUM BLUES
Všechny moje příspěvky jsou zaplaceny Pane Franku
Cítíš mě Don Bryant
To a aposs, co jsem slyšel , Robert Cray Band
Cypress Grove „Jimmy„ Duck “Holmes
VÍTĚZ: Rawer Than Raw , Bobby Rush

NEJLEPŠÍ ALBUM SOUČASNÉ BLUES
VÍTĚZ: Ztratili jste už mysl? Fantastický Negrito
Žijte u Paramountu , Ruthie Foster Big Band
Šťáva G. , Milovat
Kosi Bettye LaVette
Nahoru a válcování , North Mississippi Allstars

NEJLEPŠÍ ALBUM LIDÍ
Lehký jezdec Bonny , Bonny Light Horseman
Díky za tanec , Leonard Cohen
Píseň pro naši dceru Laura Marlingová
Saturn se vrací The Secret Sisters
VÍTĚZ: Všechny dobré časy , Gillian Welch a David Rawlings

NEJLEPŠÍ REGIONÁLNÍ ROOTY HUDEBNÍ ALBA
Moji příbuzní 'Nikso Kowaiks' , Black Lodge Singers
Cameron Dupuy and the Cajun Troubadours , Cameron Dupuy And The Cajun Troubadours
Krásný východ slunce , Čtyři vody
VÍTĚZ: Atmosféra , New Orleans Nightcrawlers
Pocta Al Berardovi , Sladká Cecílie

NEJLEPŠÍ ALBUM REGGAE
Vzhůru nohama , 2020 Buju Banton
Vyšší místo , Přeskočit Marley
Všechno se vrací k lásce , Maxi Priest
VÍTĚZ: Musím být tvrdý , Toots & The Maytals
Jeden svět , The Wailers

NEJLEPŠÍ GLOBÁLNÍ HUDEBNÍ ALBUM
Fu Chronicles , Neprůstřelný
VÍTĚZ: Dvakrát vyšší , Burna Boy
Nyní , Bebel Gilberto
Milostné dopisy Anoushka Shankar
Amadjar , Tinariwen

NEJLEPŠÍ DĚTI A HUDEBNÍ ALBUM
VÍTĚZ: Všechny dámy Joanie Leeds

Be A Pain: Album for Young (and Old) Leaders , Alastair Moock a přátelé
Jsem optimista , Pes na blechách
Písně pro Singin a ap , The Okee Dokee Brothers
Divoký život , Justin Roberts

NEJLEPŠÍ SPOKEN ALBUM SLOVA (VČETNĚ POETRIE, AUDIO KNIH A PŘÍBĚHŮ)
Kyselina pro děti: Monografie Flea
Alex Trebek - Odpověď zní ... Ken Jennings
VÍTĚZ: Výprask: Zkorumpovaná demokracie, Rogue State Rusko a nejbohatší a nejničivější průmysl na Zemi , Rachel Maddow
Chyťte a zabijte , Ronan Farrow
Charlotte & aposs Web (E.B. White) , Meryl Streep (a obsazení)

NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ ALBUM
VÍTĚZ: Black Mitzvah , Tiffany Haddish

Miluji všechno , Patton Oswalt
Bledý turista Jim Gaffigan
Papírový tygr , Bill Burr
23 hodin zabít Jerry Seinfeld

NEJLEPŠÍ HUDOBNÍ ALBUM DIVADLA
Amelie , Originální London Cast
Americká utopie na Broadwayi , Původní obsazení
VÍTĚZ: Zubatá malá pilulka , Původní obsazení na Broadwayi
Malý obchod hrůz , The New Off-Broadway Cast
Princ egyptský , Původní obsazení
Lehká síla , Původní obsazení

NEJLEPŠÍ KOMPILAČNÍ SOUNDTRACK PRO VIZUÁLNÍ MÉDIA
Krásný den v sousedství
Bill & Ted čelí hudbě
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Frozen 2
VÍTĚZ: Jojo Rabbit

NEJLEPŠÍ SKÓRE SOUNDTRACK PRO VIZUÁLNÍ MÉDIA
Ad Astra , Max Richter
Stávat se , Kamasi Washington
VÍTĚZ: Žolík , Hildur Guðnadóttir
1917 , Thomas Newman
Star Wars: The Rise of Skywalker , John Williams

NEJLEPŠÍ SKLADBA PÍSANÁ PRO VIZUÁLNÍ MÉDIA
'Nádherní duchové' (od Kočky ) - Taylor Swift
'Carry Me With You' (od Kupředu ) - Brandi Carlile
'Do neznáma' (od Frozen 2 ) - Idina Menzel & AURORA
VÍTĚZ: „Není čas zemřít“ (od Není čas zemřít ) - Billie Eilish
'Postav se' (od Harriet ) - Cynthia Erivo

NEJLEPŠÍ PŘÍSTROJOVÉ SLOŽENÍ
'Baby Jack' - Arturo O & aposFarrill & The Afro Latin Jazz Orchestra
„Be Water II“ - Christian Sands
'Plumfield' - Alexandre Desplat
VÍTĚZ: „Sputnik“ - Maria Schneider
'Strata' - Remy Le Boeuf & aposs Assembly Of Shadows s Annou Webberovou a Ericem Millerem

NEJLEPŠÍ OPATŘENÍ, PŘÍSTROJOVÉ NEBO CAPPELLA
„Koupelna Dance“ - Hildur Guðnadóttir
VÍTĚZ: Donna Lee - John Beasley
'Novomanželé' - Remy Le Boeuf & aposs Assembly Of Shadows
'Lift Every Voice and Sing' - Jarrett Johnson s Alvinem Cheaem
'Uranus: The Magician' - Jeremy Levy Jazz Orchestra

NEJLEPŠÍ OPATŘENÍ, NÁSTROJE A VOCÁLY
'Wings Closed' - Maria Mendes Featuring John Beasley & Orkest Metropole
'Desert Song' - Säje
'From This Place' - Pat Metheny Featuring Meshell Ndegeocello
VÍTĚZ: „Získal a apost vás drží“ - Jacob Collier představující Rapsody
'Slow Burn' - Becca Stevens s Jacobem Collierem, Markem Lettierim, Justinem Stantonem, Jordanem Perlsonem, Nic Hardem, Keitou Ogawou, Marcelem Woloskim a Nateem Werthem

NEJLEPŠÍ ZÁZNAMOVÝ BALÍČEK
Každodenní život , Coldplay
Pohřeb , Lil Wayne
Léčitel , Grouplove
Na kruzích , Kaspian
VÍTĚZ: Vols. 11 a 12 Pouštní zasedání

NEJLEPŠÍ BALENÍ NEBO SPECIÁLNÍ BALÍČEK S OMEZENOU EDICÍ
Flaming Pie (edice Collector & aposs) , Paul McCartney
Giants Stadium 1987, 1989, 1991 , Vděčná smrt
Režim , Depeche Mode
VÍTĚZ: Óda na radost , Wilco
The Story of Ghostly International , Různí umělci

NEJLEPŠÍ POZNÁMKY K ALBUMU
Na Minstrel Show: Minstrel Routines From the Studio, 1894-1926
The Bakersfield Sound: Country Music Capital of the West, 1940-1974
VÍTĚZ: Dead Man & aposs Pop
Chybějící odkaz: Jak nás Gus Haenschen dostal od Joplina k jazzu a formoval hudební podnikání
Z jasně modré oblohy

NEJLEPŠÍ HISTORICKÝ ALBUM
Oslavovaný, 1895-1896 , Single Quartet
Hittin & apos the Ramp: The Early Years (1936 - 1943) , Nat King Cole
VÍTĚZ: Je to dobrý pocit: To nejlepší z pana Rogerse „Pane Rogersi
1999 Super Deluxe Edition , Princ
Paměť , Orchestrální manévry ve tmě
Hoď své srdce: Kompletní Afrika Sessions , Béla Fleck

NEJLEPŠÍ INŽENÝRSKÝ ALB, NEKLASICKÝ
Černá díra duha , Devon Gilfillian
Očekávání , Katie Pruitt
VÍTĚZ: Hyperprostor Beck
James Brittany Howard
25 cest , Sierra Hull

VÝROBCE ROKU, NEKLASICKÝ
Jack Antonoff
A Auerbach
Dave Cobb
Létající Lotus
VÍTĚZ: Andrew Watt

NEJLEPŠÍ REMIXOVANÝ ZÁZNAM
'Do You Ever (RAC Mix)' - Phil Good
'Imaginary Friends (Morgan Page Remix)' - Deadmau5
'Praying for You (Louie Vega Main Remix)' - Jasper Street Co.
VÍTĚZ: 'Roses (Imanbek Remix)' - SAINt JHN
'Young & Alive' (Bazzi vs. Haywyre Remix) - Bazzi

NEJLEPŠÍ INŽENÝRSKÝ ALB, KLASICKÝ
Danielpour: Umučení Ješua , JoAnn Falletta, James K. Bass, Adam Luebke, UCLA Chamber Singers, Buffalo Philharmonic Orchestra & Buffalo Philharmonic Chorus
Gershwin: Porgy a Bess , David Robertson, Eric Owens, Angel Blue, orchestr Metropolitní opery a sbor
Hynes: Fields , Devonté Hynes & Third Coast Percussion
Ives: Complete Symphonies , Gustavo Dudamel a filharmonie Los Angeles
VÍTĚZ: Šostakovič: Symfonie č. 13, Baby Yar , Riccardo Muti a Chicago Symphony Orchestra

VÝROBCE ROKU, KLASICKÝ
Blanton Alspaugh
VÍTĚZ: David Frost
Jesse Lewis
Dmitriy Lipay
Elaine Martone

NEJLEPŠÍ ORCHESTRÁLNÍ VÝKON
Aspects of America - Pulitzer Edition - Oregon Symphony
Concurrence - Islandský symfonický orchestr
Copland: Symphony No. 3 - San Francisco Symphony
VÍTĚZ: Ives: Complete Symphonies - Los Angeles Philharmonic
Lutoslawski: Symphonies Nos. 2 & 3 - Finský rozhlasový symfonický orchestr

NEJLEPŠÍ ZÁZNAM OPERY
Dello Joio: The Trial at Rouen, Boston Modern Orchestra Project Sbor opery Odyssey
Floyd, C .: Princ hráčů , Milwaukee Symphony Orchestra Florentine Opera Chorus
VÍTĚZ: Gershwin: Porgy a Bess , The Metropolitan Opera Orchestra The Metropolitan Opera Chorus
Obchod: Agrippina „Il Pomo D & aposOro
Zemlinský: Trpaslík , Orchestra Deutsche Oper Berlin Sbor Deutsche Oper Berlin

NEJLEPŠÍ CHORÁLNÍ VÝKON
Kartágo , Křížení
VÍTĚZ: Danielpour: Umučení Ješua , James K. Bass, J & apsNai Bridges, Timothy Fallon, Kenneth Overton, Hila Plitmann & Matthew Worth Buffalo Philharmonic Orchestra Buffalo Philharmonic Chorus & UCLA Chamber Singers
Kastalsky: Requiem , Joseph Charles Beutel & Anna Dennis Orchestra Of St. Luke & Aposs Cathedral Choral Society, The Clarion Choir, Kansas City Chorale & The Saint Tikhon Choir
Moravec: Sanctuary Road , Joshua Blue, Raehann Bryce-Davis, Dashon Burton, Malcolm J. Merriweather & Laquita Mitchell Oratorio Society of New York Orchestra Oratorio Society of New York Chorus

NEJLEPŠÍ KOMORNÍ HUDBA / MALÝ SOUBOROVÝ VÝKON
VÍTĚZ: Současné hlasy , Pacifica Quartet

Režimy léčení , Brooklyn Rider
Hearne, T .: Místo , Ted Hearne, Steven Bradshaw, Sophia Byrd, Josephine Lee, Isaiah Robinson, Sol Ruiz, Ayanna Woods & Place Orchestra
Hynes: Fields , Devonté Hynes & Third Coast Percussion
Schumannova kvarteta Dover Quartet

NEJLEPŠÍ KLASICKÉ PŘÍSTROJOVÉ SOLO
„Adès: Koncert pro klavír a orchestr“ - Bostonský symfonický orchestr
„Beethoven: Complete Piano Sonatas“ - Igor Levit
„Bohemian Tales“ - Symfonický orchestr Bavorského rozhlasu Charlese Owena
„Destination Rachmaninov - Arrival“ - Filadelfský orchestr
VÍTĚZ: „Theofanidis: Koncert pro violu a komorní orchestr“ - Albany Symphony

NEJLEPŠÍ KLASICKÝ SOLO VOCÁLNÍ ALBUM
Američtí skladatelé ve hře - William Bolcom, Ricky Ian Gordon, Lori Laitman, John Musto , Attacca Quartet, William Bolcom, Ricky Ian Gordon, Lori Laitman, John Musto, Charles Neidich a Jason Vieaux
Clairières: Písně od Lili & Nadia Boulanger , Nicholas Phan a Myra Huang
Farinelli Harmonická zahrada
Láska Lad & Aposs , Katie Hyun, Michael Katz, Jessica Meyer, Reginald Mobley a Ben Russell
VÍTĚZ: Smyth: Vězení Experimentální orchestr Experiential Chorus

NEJLEPŠÍ KLASICKÉ KOMPENDIUM
Adès provádí Adès Mark Stone & Christianne Stotijn Thomas Adès, dirigent Nick Squire, producent
Saariaho: Kruhová mapa Graal Théâtre se blíží k vám, kteří jste tak daleko , Clément Mao-Takacs, dirigent Hans Kipfer, producent
Serebrier: Symphonic Bach Variations Laments and Hallelujahs Flute Concerto , José Serebrier, dirigent Jens Braun, producent
VÍTĚZ: Thomas, M.T .: Z deníku Anny Frankové & Meditations on Rilke , Isabel Leonard Michael Tilson Thomas, dirigent Jack Vad, producent
Woolf, L.P .: Fire and Flood Matt Haimovitz Julian Wachner, dirigent Blanton Alspaugh, producent

NEJLEPŠÍ SOUČASNÉ KLASICKÉ SLOŽENÍ
Adès: Koncert pro klavír a orchestr , Thomas Adès
Danielpour: Umučení Ješua , Richard Danielpour
Floyd, C .: Princ hráčů Carlisle Floyd, skladatel
Hearne, T .: Místo , Ted Hearne
VÍTĚZ: Rouse: Symphony No. 5 , Christopher Rouse